Navždy spolu...

Autor: Zuzana Wagnerová | 10.9.2015 o 20:02 | Karma článku: 5,14 | Prečítané:  791x

Či som s ním alebo bez neho, mysľou a srdcom sme spojení stále, nech by sa dialo čokoľvek. Je to môj talizman, moje potešenie, moja nádej, moja láska, moje všetko - TADEÁŠ.

,,Zuzi, a vedela si, že my sme dvojičky?", dnes ma takouto otázkou prekvapil môj braček. Povedal mi, že okrem toho, že máme rovnaké okuliare, sa aj podobáme a sme srdiečkami spojení. Vždy zvyknem veľa rozprávať, niekedy až príliš, ale v momente, čo dnes z úst Tadeáška zazneli tieto slová, zostala som mĺkva. Ako môže byť niekto taký slabý a zároveň taký silný? Ako môže byť niekto taký maličký, a popritom rozdávať toľko radosti? Je to úžasné!

,,Ale sľúb mi, že o 14:30 prídeš pre mňa." Hneď, čo som poobede vložila Tadyho do postele, všetko sme si pekne naplánovali. Isteže, spánok si načasovať presne neviete, ale my áno! Prečo? Pretože hneď čo si Tadeáško ľahne, pekne si pod perinku schová svoje nenápadné, čierne hodinky, ktoré sú pre neho v tej chvíli najväčším šťastím. Odratáva si čas, sleduje ich, ale len čo sa na neho prídem do izby pozrieť, tak akoby sa nič nedialo. "Spinká". Avšak vidím, ako sa jeho kútiky úst zdvíhajú. Je to také milé. Ale hneď čo odbije 14:30, tak už počujem ten hlasný spev, ktorým ma volá. Aké náhle prebudenie :-)

,,Zuzi, a vedela si, že vyžla, to je také plemeno psa?" Dozvedela som sa dnes od neho, keď som ho skúšala vybrané slová po "v". 

,,A prosím, daj mi tam viac horčice, ja som chlap, mňa tá horčica neštípe." Zasmiala som sa, keď mi dnes Tady povedal, že vie, prečo si nedávam k párkom toľko veľa horčice. Že vraj, som dievča, a to je ten dôvod. 

A vždy, keď nastanú momenty, že na seba pozeráme, a nič nevravíme, Tadeáško mi zväčša povie: ,,Zuzi, si taká milá."

Pomaly sa poberiem, Tadeáško mi ide referovať novinky zo sveta, ktoré zazneli v správach.

Maličkosti robia dni krajšími...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Symbolom dnešnej strednej Európy je plot

Havlíček a ďalší cestovali do Ruska a konštatovali, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, jazyk je podobný, ale režim je úplne iný.

ŠPORT

Sagan v Austrálii nezvíťazil ani na záver. Tretí raz prehral s Ewanom

Preteky Tour Down Under vyvrcholili šiestou etapou.

TECH

Ako vznikli čísla? Počítať nám pomáha nula

Keď začali mať ľudia viac vecí, už im nestačili čiarky na stenách.


Už ste čítali?