Už cítim tú príchuť Vianoc...

Autor: Zuzana Wagnerová | 25.11.2013 o 15:45 | Karma článku: 8,77 | Prečítané:  675x

,,Zuzi, už len 29 dní sa vyspinkám a príde Ježiško." Túto vetu mi dnes povedal môj malý braček, Tadeáško. Tak veľmi sa nevie dočkať Vianoc. Tak veľmi ich očakáva. Túto vetu mi už opakuje vyše dvadsať dní, avšak, číslo klesá nadol. Čím ďalej, tým väčšia radosť. Tie jeho iskierky v očiach hovoria za všetko. Samozrejme, kto by nemal rád Vianoce. Asi každý ich obľubuje. Tá neopísateľná atmosféra a rodinná pohoda, čo viac dodať. Každá jedna maličkosť Tadyho poteší, o to viac, keď ide o Vianoce. Vtedy vidím, že jeho šťastie a radosť sa násobí. Rozdáva ju navôkol. Neviete si predstaviť, ako tým potešuje nielen mňa, ale aj celú rodinu.  

Aj Tadeáško písal list Ježiškovi. Pred pár dňami. Napísal mu tak krásny a úprimný list. Tie slová v liste hovoria za všetko, nech hovorím čokoľvek, všetko to, čo chcem momentálne vyjadriť, opísať, vám všetkým, je ukryté v týchto vetách.

,,Ahoj môj milý Ježiško.

Ja ťa veľmi ľúbim, lebo mne pomáhaš. Budem čakať 32 dní. Už sa teším na teba, na Vianoce a na Mikuláša.

(Tady nakreslil 4 veci,  ktoré by si pod stromčekom prial - puzzle, autobus, medvedíka a knižku).

Ježiškovi posiela Tadeáško Wagner."

Čo viac dodať, tlačia sa mi slzy do očí, pretože viem, s akou veľkou láskou to Tady písal. Nie z povinnosti. Keď som sa ho pýtala, prečo, povedal mi: ,,Ježiško je veľmi milý a zlatý." Som tak šťastná, keď je šťastný aj Tady. Aj keď sa ma každý deň pýta tie isté otázky, týkajúce sa Vianoc, stále mu na ne s láskou odpoviem, pretože tá radosť v očiach a úsmev na perách mi dodáva neskutočné množstvo enegie. Oveľa viac radosti, než tisícové dary. Mojim najväčším darčekom pod stromčekom bude Tadeáško - zdravý, usmiatý a šťastný...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Symbolom dnešnej strednej Európy je plot

Havlíček a ďalší cestovali do Ruska a konštatovali, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, jazyk je podobný, ale režim je úplne iný.

ŠPORT

Sagan v Austrálii nezvíťazil ani na záver. Tretí raz prehral s Ewanom

Preteky Tour Down Under vyvrcholili šiestou etapou.

TECH

Ako vznikli čísla? Počítať nám pomáha nula

Keď začali mať ľudia viac vecí, už im nestačili čiarky na stenách.


Už ste čítali?